نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      13:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:317


نسخه چاپی
آمادگی بالای تیم های شرکت کننده در مسابقات گشت جاده ای روسیه
گروه ناجا- معاون تربیت و آموزش ناجا از آمادگی بالای تیم های شرکت کننده در مسابقات گشت جاده ای روسیه که در مجموعه سرزمین ایرانیان برگزار می شود، خبر داد.

سردار"حسین یاوری"، معاون تربیت و آموزش ناجا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در خصوص آخرین وضعیت برگزاری مسابقات گشت جاده ای روسیه که به میزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مجموعه سرزمین ایرانیان برگزار می شود ، اظهار داشت : امروز به منظور کنترل نهایی بخش های مختلف این مسابقات در این مجموعه حضور پیدا کردیم.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: بحمد الله شرایط بسیار مناسب است و پلیس های یگان ویژه و سپکا حرکات نمایشی را که قرار است در روز افتتاحیه ، شنبه 19 مردادماه انجام دهند، به خوبی اجرا و تمرین کردند.

معاون تربیت و آموزش ناجا در پاسخ به این سوال که سطح آمادگی تیم های شرکت کننده را چطور ارزیابی می کنید، گفت: تیم های شرکت کننده از سطح آمادگی بالایی برخوردارند، بخصوص تیم روسیه که با دقت تمرین ها را انجام می دهد اما در کل همه تیم ها از آمادگی خوبی بهره مند هستند و از روز شنبه هم در مسابقات به رقابت با یکدیگر می پردازند.

سردار یاوری تصریح کرد : امروز مراسم قرعه کشی مسابقات باحضور سرپرستان 4 تیم شرکت کننده از کشورهای مختلف برگزار شد.

گفتنی است:" مسابقات گشت جاده ای روسیه" از تاریخ 19 الی 25 مرداد ماه به میزبانی نیروی انتظامی در محل پیست بین المللی سرزمین ایرانیان (آیلند) کیلومتر 35 اتوبان تهران - ساوه، 7 کیلومتر بعد از خروجی فرودگاه امام خمینی (ره)- شهر آیلند برگزار می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون