نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      8:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
ناجا پرچمدار تامین امنیت اقتصادی کشور/ لزوم مدل سازی علمی و عملیاتی مناسب برای مبارزه با جرایم اقتصادی
گروه ناجا ـ رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری با بیان اینکه ناجا پرچمدار تامین امنیت اقتصادی کشور است، بر نقش موثر پلیس امنیت اقتصادی در مبارزه با جرایم این حوزه تاکید کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی مویدی"؛ رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز نهاد ریاست جمهوری به همراه معاونان از پلیس امنیت اقتصادی ناجا، بازدید  و با سردار " محمدرضا مقیمی "  دیدار و گفت و گو کرد. 

 سردار " علی مویدی " ضمن تشکر از زحمات هیئت رئیسه ناجا در شکل گیری و راه اندازی این پلیس، اظهار امیدواری کرد تمرکز  بر مبارزه با جرایم اقتصادی و شروع به کار پلیس امنیت اقتصادی، آثار خوبی را برای کشور و نظام به دنبال داشته باشد.    

وی با بیان اینکه ناجا پرچمدار تامین امنیت اقتصادی در کشور است، بر ضرورت همراهی و همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری با این پلیس، تاکید کرد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی ناجا در صورتی می تواند در انجام وظایف خود موفق باشد که از توان و ظرفیت  درون و برون سازمانی استفاده کند.

این مقام مسئول، کسب تخصص لازم را برای کارآگاهان جرایم اقتصادی لازم دانست و مدل سازی علمی و عملیاتی مناسب در فرآیند جدید مبارزه را تنها راه عبور از روش های سنتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بهبود روش های موجود بیان کرد.

وی، اقدام مناسب پلیس امنیت اقتصادی ناجا در تشکیل کیفی پرونده های قاچاق کالا و ارز را باعث تسریع در صدور و اجرای احکام لازم اعلام کرد و افزود: نتیجه این امر، احساس ملموس امنیت در بین مردم و کاهش هزینه مجموعه نظام در برخورد با این پدیده شوم  است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون