نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      12:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:66


نسخه چاپی
حفظ جنگل‌ها و مراتع؛ وظیفه همگانی
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اهمیت حفظ و صیانت از جنگل‌ها و مراتع برای نسل‌های آینده گفت : یگان حفاظت ازجنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری برای حفظ ثروت ملی در دور ترین نقاط طبیعت کشور تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در سومین جشنواره ملی روز جنگلبان با مهم  ارزیابی کردن رسالت سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور، همه نهادهای مردمی را به حفاظت و نگهداشت منابع طبیعی و مشارکت در پویش اجتماعی " من یک جنگلبانم" دعوت کرد.

وی با بیان اینکه جنگلبانان در زمره ضابطان خاص دستگاه قضائی به شمار می‌روند و حمایت‌های ویژه مسئولان کشوری را می طلبند، تصریح کرد: از مراجع قانون‌گذار کشور درخواست می‌کنیم از جنگلبانان در مبارزه با مجرمان حمایت و با وضع قوانین بازدارنده همیار و همراه تلاشگران و حافظان منابع طبیعی کشور باشند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: از همه صاحبان قلم، هنرمندان و ورزشکاران که در نظام اطلاع رسانی و اجتماعی کشور نقش آفرین هستند دعوت می‌شود با ورود به صحنه حفاظت و صیانت از منابع طبیعی کشور از هدر رفت جنگل‌ها و مراتع، این نعمت الهی، که میراث گرانقدر گذشتگان است جلوگیری کنند.

گفتنی است همزمان با سومین جشنواره ملی روز جنگلبان، از 33 جنگلبان برگزیده تقدیر و لباس"جنگلبانی" از سوی "آقایی"؛ رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به سردار "محمدشرفی"؛ رئیس پلیس پیشگیری ناجا اهدا شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون