نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      12:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:99


نسخه چاپی
توقيف محموله 15 ميلياردي قاچاق در آبادان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان خوزستان از توقيف يک فروند شناور تجاري در سواحل آبادان و کشف محموله 15 ميلياردي قاچاق خبر داد.
 

سردار "لطفعلي پاکباز" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: مرزبانان دریایی آبادان در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب‌هاي ساحلي استان، روز گذشته در عملياتي منسجم و برنامه ريزي شده موفق شدند يک فروند شناور تجاري حامل کالاي قاچاق را که از کشورهاي حوزه خليج فارس به مقصد بندر "چوئبده" در حرکت بود، شناسايي و متوقف کنند.

وی افزود: در بازرسي دقيق از شناور توقيف شده، 160 دستگاه يخچال، 28 دستگاه جارو برقي و 24 دستگاه کولر که با هدف عرضه در بازار داخلي کشور بارگيري شده بود، کشف شد.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان با اشاره به دستگيري 6 متهم در اين رابطه تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 15 ميليارد و 200 ميليون ريال برآورد کردند که پس از تکميل پرونده مقدماتي به همراه متهمان، تحويل مراجع ذي صلاح شدند.

سردار پاکباز خاطرنشان کرد: دريابانان خوزستان با اشراف بر آب هاي ساحلي استان و کنترل دقيق شناورهاي تجاري و صيادي، از ورود هرگونه کالاي قاچاق جلوگيري مي کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون