نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      12:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
امنیت لازمه احیاء امر به معروف ونهی از منکر در جامعه است
گروه استان ها - کردستان - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت : امنیت لازمه احیاء امر به معروف ونهی از منکر در جامعه است .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله " سید محمد حسینی شاهرودی " در همایش روسا ودبیران شوراهای امر به معروف ونهی از منکر ادارات کل وشهرستان های استان اظهار داشت: امر به معروف راه انبیاست و هـرگونه پیشرفتی که در جامعه انجام می‌شود در گرو ترویج معروفات است .

وی افزود: اگر مردم بخواهند درست زندگی کنند و عدالت برقرار باشدبایستی ترویج معروفات در جامعه همواره نمود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان امنیت را لازمه احیاء امر به معروف ونهی از منکر دانست و گفت: در سایه امنیت است که می توان معروفات را در جامعه گسترش داد واز وقوع بسیار از منکرات در جامعه پیشگیری کرد.

وی با تاکید بر همکاری همه سازمان ها ونهادها در راستای برقراری امنیتی مطلوب با دستگاه های انتظامی وامنیتی تصریح کرد : ماموریت دستگاه های انتظامی وامنیتی مصداق بارز فریضه امر به معروف ونهی از منکر است .

آیت الله شاهرودی ادامه داد: اگر می‌خواهیم حکومت اسلامی تشکیل دهیم و آموزه‌های الهی در جامعه حاکم باشد بایستی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اجرا واحیاء شود.

وی افزود: افرادی که در جامعه مسئولیت دارند اولین کسانی هستند که باید امر به معروف و نهی از منکر را اقامه کنند .

وی خاطرنشان کرد: قانون گریزی یکی از منکراتی است که در جامعه ما به آن توجه نمی شود و در مقابل این منکر باید قانون گرایی را ترویج کنیم .

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: در کشور ما رعایت حجاب قانون است و حتی کسانی که حجاب را قبول ندارند باید قانون را رعایت کنند چرا که قانون گریزی از منکرات است .

بهمن مرادنیا استاندار کردستان نیز در این جلسه با تاکید بر تلاش همگانی در راستای استفاده بهینه از اموال بیت المال افزود : ما باید در چارچوب قانون از اموال بیت المال استفاده کرده واز هرگونه حیف ومیل اموال خودداری کنیم .

وی باتاکید بر تقویت روحیه امید وخودباوری در جامعه تصریح کرد: متاسفانه کسانی هستند که ناآگاهانه در زمین دشمن بازی کرده ودرخلاف این عقیده عمل می کنند در حالی که غافل از این هستند که مردم ما مردمی انقلابی وبا بصیرت بوده وهیچ گاه فریب این توطئه های دشمن را نخواهند خورد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون