نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:177


نسخه چاپی
تصادف فوتی با 3 کشته در زنجان
گروه استان ها_ زنجان_ رئيس پليس راه استان از وقوع2 حادثه رانندگي در محور " زنجان – دندی" خبر داد و گفت : در اثر برخورد سواری تندر ال 90 با کامیون دانگ فنگ راننده و سرنشین ال 90 جان خود را از دست دادند .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،سرهنگ "عباس مظفری " اظهار داشت:ماموران پليس راه روز گذشته از برخورد یک دستگاه سواری ال 90 با کامیون دانگ فنگ مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وي ادامه داد: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند يك سواری ال 90 با یک کامیون دانگ فنگ در محورزنجان - دندی برخورد کرده است .

رئيس پليس راه استان زنجان با اعلام اينكه علت اين حادثه "انحراف به چپ " سواری ال 90 اعلام شده است گفت : متاسفانه در اين حادثه راننده و سرنشین تندر 90 به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کردند .

سرهنگ مظفری اضافه کرد: همچنين در حادثه دیگر در محور "زنجان – دندی " روستای آغکند نيز يك دستگاه سواري پزو 405 با موتورسیکلت برخورد که متاسفانه راننده موتورسیکلت بر اثر شدت ضربه وارده  جان خود را از دست داد.

رئيس پليس راه استان زنجان از رانندگان خواست با احترام به قوانين راهنمايي و رانندگي از بروز چنين حوادث تلخي پيشگيري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون