نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      14:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:82


نسخه چاپی
نقش ناجا در امر به معروف و نهي از منكر، مهم و حياتي است
گروه استان ها-کرمان-نماينده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبري در جمع کارکنان انتظامی مرکز استان گفت: نیروی انتظامی به عنوان متولی اصلی نظم و امنیت در حیطه امر به معروف و نهي از منكر نقش مهم و حياتي دارد .

به گزارش پایگاه خبری پلیس، "آيت الله سيد احمد خاتمي" در اين نشست گفت: امنیت مهمترین نعمت و زیر ساخت سایر نیازمندی های جامعه و بخش مهمی از آن بر عهده نیروهای خدوم انتظامی است.

وی افزود: نیروی انتظامی از جمله نهادهایی است که در این عرصه هزینه می کند و گاه و بی گاه خبر شهادت عزیزان این نیرو به گوشمان می رسد.

آيت الله خاتمي با تبریک انتصاب فرمانده جدید انتظامی استان کرمان بیان داشت: نيروي انتظامي چهار انتساب با سين دارد که اولين انتساب كاركنان ناجا با خودشان و اهدافی است که در راه خدمت برای خود مشخص کرده اند و دومين انتساب با خانواده آنان است.

وی ادامه داد: خانواده هاي كاركنان ناجا در ايجاد اين امنيت بزرگ در كشور سهيم مي باشند پس باید قدر خانواده هاي خود را بدانيد و براي آنان وقت بگذاريد.

آيت الله خاتمي در ادامه با اشاره به انتساب سوم كاركنان ناجا تصريح كرد: انتساب سوم كاركنان خدوم نيروي انتظامي با مردم است چراکه پلیس مستقيما با مردم سروكار دارد و از آنجا كه مردم ولي نعمتان ما هستند كاركنان ناجا بايد بهترين برخورد را با مردم داشته باشند.

نماينده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبري افزود: در این رابطه حلم و بردباري درباره مسئوليني كه با مردم سروكار دارند يك اصل مهم است و بايد كرامت مردم را در نظر بگيريم و با ادب با آنان صحبت كنيم.

امام جمعه موقت تهران آخرين انتساب كاركنان ناجا را با نظام اسلامي دانست و بيان داشت: افرادي که در اين نيرو خدمت می كنند يادشان باشد امروز ام القري جهان اسلام ايران است و تمام كفر در مقابل تمام ايمان ايستاده و افرادي كه اين باور را داشته باشند فاخرترين خدمت را به نظام مي كنند.

وی تاكيد كرد: در این میان نقش ناجا در امر به معروف و نهي از منكر مهم و حياتي است و بر همين اساس در زمينه حجاب و عفاف نقش موثري را ايفا مي کند و زحمت هاي فراواني نيز متحمل مي شود كه شايسته تقدير است.

نماينده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبري در خاتمه با ذكر احاديثي از ائمه اطهار (ع) تصريح كرد: هرگز با اموال نمي توان مردم را راضي نگه داشت بلکه با اخلاق مي توانيم در اين راه موفق شويم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون