نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      15:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:241


نسخه چاپی
130 کیلو حشیش حاصل عملیات مشترک پلیس
گروه استان ها_ سمنان_ فرمانده انتظامی استان از دستگیری چهار عضو باند قاچاق مواد مخدر و کشف 130 کیلو گرم حشیش در عملیات مشترک با پلیس تهران بزرگ و استان البرز خبر داد.

سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهارداشت: در پی اقدامات گسترده و شبانه روزی ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان، سرنخ هایی از فعالیت یک باند قاچاق مواد به دست آمد.

وی افزود: در بررسی ها و تحقیقات تکمیلی مشخص شد قاچاقچیان مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استان کرمان به استان البرز منتقل و در یک منزل مسکونی جاساز کرده اند.

سرهنگ حسنی به تعامل و هماهنگی های لازم با عوامل انتظامی تهران بزرگ و استان البرز اشاره کرد و گفت: روز گذشته 4 عضو اصلی این باند در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان در گلشهر البرز دستگیر شدند.

وی از توقیف دو دستگاه خودروی سواری و یک دستگاه تریلی در این عملیات خبر داد و گفت: ماموران در بازدیدهای بعدی از مخفیگاه قاچاقچیان 130 کیلوگرم حشیش را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به تکمیل پرونده و معرفی سوداگران مرگ به مرجع ذیصلاح گفت: در راه ریشه کنی این بلای خانمانسوز برنامه ها و طرح های خود را با جدیت تمام ادامه می دهیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون