نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      10:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:119


نسخه چاپی
دستگیری 497 متهم در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بندرعباس
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از شناسایی و دستگیری497 متهم در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
 

سرهنگ "اسماعيل مشايخ" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت : طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی با مشارکت یگان امداد و کلانتری و پاسگاه های شهرستان به مدت 48 ساعت در بندرعباس اجرا شد.

وي افزود: در اجرای این طرح مجموعا 497 نفر شامل سارق ، معتاد و خرده فروش مواد ، مالخر اموال مسروقه و ... شناسایی و طی عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بندرعباس خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح 48 ساعته یک باند 3 نفره سرقت موتورسیکلت متلاشی و سارقان به سرقت 17 دستگاه موتورسیکلت در سطح شهر بندرعباس اعتراف کردند.

وی اظهار داشت: در بازدید از مخفیگاه سارقان  33 دستگاه انواع گوشی همراه ، یک دستگاه خودرو سرقتی ، 3 دستگاه موتورسیکلت سرقتی ، 12دستگاه ضبط خودرو ، 13 عدد باطری خودرو و مقادیری قطعات و لوازم خودرو نیز کشف و اموال مسروقه کشف شده صورتجلسه و تحویل مال باختگان شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بندرعباس با اشاره به افزایش 44 درصدی دستگیری متهمان تحت تعقیب و متواری در 48 ساعت گذشته اذعان داشت : تحقيق از متهمان جهت کشف دیگر سرقت هاي احتمالي ادامه دارد و شهروندان نیز می توانند ضمن توجه به هشدار هاي پيشگيري از سرقت ، هرگونه موارد مشكوك را در اسرع وقت از طریق شماره تماس 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون