نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      13:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:77


نسخه چاپی
8 مصدوم بر اثر واژگونی پژو 405
گروه استان ها–خراسان رضوي-فرمانده انتظامی شهرستان داورزن گفت:واژگونی یک دستگاه خودرو پژو405 در شهرستان داورزن 8 مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ "جمشید بدری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پژو405 در محور داورزن به سبزوار به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان داورزن اظهار داشت: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو405 به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ بدری تصریح کرد: در این حادثه 7 سرنشین خودرو به همراه راننده جمعا 8 نفر که همه اعضای یک خانواده اند به شدت مجروح و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی گفت: علت حادثه برابر اعلام کارشناس پلیس راه سبزوار عدم توجه به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده عنوان شده است.

از تمامي رانندگان خواست با توجه به شروع مسافرت های تابستانی با سرعت مطمئنه و با احتياط بيشتري رانندگي كنند و با هر 2ساعت رانندگی 15 دقیقه استراحت نموده تا هيچ گاه شاهد چنين حوادثی نباشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون