نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:537


نسخه چاپی
نیروهای مسلح ایران در بالاترین وضعیت دفاعی قرار دارند
گروه استان ها-قم-رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: امروز به برکت تجارب ارزشمند دوران دفاع مقدس، نیروهای مسلح ما از بالاترین وضعیت دفاعی در برابر تهدیدات دشمنان برخوردار هستند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین "مجتبی ذوالنوری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با توجه به اطلاع و ارتباط و شناختی که از بدنه دفاعی کشور و نیروهای مسلح و بدنه دفاعی کشور دارم و علی رغم همه تهدیدات دشمن در منطقه، از زمان جنگ تا به حال هیچ روزی مثل امروز آمادگی و توان دفاعی به این حد و توان بالا نداشته‌ایم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: به حول و قوه الهی و به مدد فرصت بعد از جنگ و تجارب ارزشمند دفاع مقدس و ضرورت‌هایی که ما به سبب تهدیدات دشمنان به آن رسیده‌ایم، امروز از لحاظ آمادگی دفاعی در بهترین شرایط هستیم و نیروهای مسلح ما به یک سطح بالا و توانمندی از بازدارندگی رسیده‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه پهپاد آمریکایی‌ها را می‌زنیم و هیمنه آن ها شکسته می‌شود ولی آن ها نمی‌توانند تلافی کنند، به دلیل این است که نمی‌توانند سطح پاسخ جمهوری اسلامی را حدس بزنند و ارزیابی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری افزود: اگر آمریکایی‌ها ذره‌ای احساس می‌کردند که نیروهای مسلح ما توان بازدارندگی و قدرت کوبندگی ندارند، یقینا سقوط پهپاد شان را تلافی می‌کردند و این نشان می‌دهد که امروز توانمندی دفاعی ما در شرایط بسیار مناسبی قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون