نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      14:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:191


نسخه چاپی
غرق شدن 2 نفر در لاهيجان و رودسر
گروه استان‌ها - گیلان - معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان از غرق شدن 2 مرد در شهرستان‌هاي رودسر و لاهيجان خبر داد.

سرهنگ " حسين حسن‌پور " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشريح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسي 110 مبنی بر غرق شدن 2 نفر در سواحل شهرستان‌هاي رودسر و لاهيجان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل‌هاي حادثه اعزام شدند.

اين مقام انتظامي افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل‌هاي اعلامي مشخص شد مردي 41 ساله حين شنا خارج از طرح سالم‌سازی دريا به دلیل عدم تسلط و مهارت کافی در شنا كردن در ساحل رودسر غرق شد.

وي با بيان اينكه در حادثه‌اي ديگر جوان 20 ساله‌اي كه به همراه 2 نفر از دوستانش براي شنا به رودخانه اسلام‌ده دهستان " لفمجان " شهرستان لاهيجان رفته بود به دلیل عدم مهارت لازم در شنا دچار حادثه غرق شدگي شد ادامه داد: جسد فرد حادثه ديده بلافاصله توسط مردم محلي از آب خارج و به بيمارستان منتقل شد و تلاش‌ها براي نجات وي به نتيجه نرسيد و فوت كرد.

سرهنگ حسن‌پور بيان داشت: اجساد غرق شدگان با هماهنگي مقام قضائي به پزشكي قانوني منتقل شد.

معاون هماهنگ كننده پليس گيلان با اشاره به اينكه شنا در مناطق خطرناك و خارج از محدوده‌ طرح‌هاي سالم‌سازی دریا بسيار خطرآفرين است از شهروندان خواست، ضمن توجه به هشدارهاي پليس و ديگر سازمان‌هاي امدادي در خصوص عدم شنا در مناطق ممنوعه، همکاری لازم را با ناجيان غريق داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون