نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      14:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:211


نسخه چاپی
تصادفات فوتی با 3 کشته و 5 مصدوم در زنجان
گروه استان ها- زنجان- رئیس پلیس راه استان از وقوع 2 حادثه رانندگی در محور بیجار - زنجان خبر داد و گفت در این تصادفات 3 نفر کشته و 5 نفر مصدم شدند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عباس مظفری"در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليس 110 مبني بر وقوع يک فقره تصادف در محور " بیجار – زنجان " تيم گشت پليس راه اين محور برای امداد رساني و بررسي بيشتر به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود: با حضور ماموران در محل ، طي بررسي هاي به عمل آمده و شواهد عيني موجود در صحنه مشخص شد يك دستگاه سواری موسو واژگون شده است .

سرهنگ مظفری بيان داشت : در این حادثه ، راننده به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت و 2 سرنشین آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

وی اضافه کرد: همچنين در حادثه دیگر در محور "بیجار - زنجان " نيز يك دستگاه سواري پزو 405 با وانت نیسان و خاور برخورد که متاسفانه 2 سرنشین پژو 405 بر اثر شدت ضربه وارده جان باختند و راننده های هر 3 خودرو مصدوم و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند .

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان زنجان با اشاره به اينكه علت اين حادثه ها در دست بررسی است ، خاطر نشان کرد : شهروندان با سرعت مطمئنه رانندگي کنند و از انحراف به چپ و تغيير ناگهاني مسير و سبقت هاي غير مجاز خودداري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون