نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      15:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:113


نسخه چاپی
توجه به محتواي كار و معنويت آن شاخصه توسعه سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي
گروه استان ها – خراسان رضوي – رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران توجه به محتوای کار و معنويت آن را شاخصه توسعه در اين سازمان دانست .

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام والمسلمین"سيدعليرضا ادياني" در همایش تربيت تعالي ويژه مسئولان سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران كه در جوار بارگاه ملكوتي ثامن الحجج، آقا علي ابن موسي الرضا(ع) برگزار شد با تبريك مناسبت هاي پر فيض و با بركت ذي الحجه گفت: اميدواريم همه ما از اين بركات و فيوضات این ماه بهره مند شويم.

وي افزود: ما سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي را از یک سازمان اداري به يك سازمان محتوايي و معنوي ارتقاء داده ايم و توجه به محتوا و معنويت كار را، شاخصه توسعه مي دانيم.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي جمهوي اسلامي ايران با اشاره به جايگاه و منزلت الهي مقام روحانيت در جامعه اسلامي ما، گفت: اگر در يك گوشه، نظام ما دچار بحران سياسي شده آن نقطه همان جايي است كه معنويت مان كم رنگ شده است.

وي خاطرنشان كرد: حضور و وجود موثر روحاني معنوي مي تواند در سازمان نيروي انتظامي بسيار موثر و كارآمد باشد و توجه به انتظارات و فرامين رهبر فرزانه انقلاب اسلامي در اين خصوص قطعا راهگشاي كارها خواهد بود چرا كه روحاني معنوي خواهد توانست كارآمد و موثر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین ادياني صيانت را به مثابه ديوار بلند و مستحكمي دانست كه نقش مهمي در پيشبرد اهداف و ماموريت هاي ما دارد و ما برآن هستيم بر اين اساس، جوانان شايسته و متعهد را نيز وارد ميدان عمل و فرماندهي كرده و جوان گرايي را قطب پيشرفت نيروي انتظامي کنیم.

وي خاطرنشان كرد: ارزش روحانيون در سازمان عقيديتي سياسي به اين است كه ارزش هاي انقلاب را در جامعه گسترش دهند و اين تكليف و ماموريتي مهم محسوب مي شود چرا كه نيروي انتظامي خود مسئول امنيت اجتماعي و اخلاقي در جامعه است.

رئيس سازمان عقديتي سياسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در بخش پاياني اظهارات خود تاكيد كرد: امروز تراز پليس جمهوري اسلامي در تراز يك پليس انقلابي و مومن و متعهد است كه اين يك گفتمان عمومي است.

در ادامه اين همایش، سردار" محمدكاظم تقوي" فرمانده انتظامي خراسان رضوي نيز با تبريك اعياد ماه ذي الحجه به زائران آقا علي ابن موسي الرضا(ع) خير مقدم گفت و بيان داشت: اين كه بتوانيم با برگزاري دوره هاي تعالي و انديشه ورزي، فرمايشات مقام معظم رهبري را تبيين كنيم مسئوليتي خطير است و بايد هدف گذاري خود را در مسير ترويج و نهادينه سازي سبك زندگي اسلامي گسترش دهيم.

در ابتدای این همایش حجت الاسلام"محمدرضا تقوي مقدم" رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي خراسان رضوي نيز به مسئولان سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي كشور كه در اين دوره شركت كرده اند، خير مقدم گفت.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون