نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      16:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:432


نسخه چاپی
مامور قلابی در گرمه دستگیر شد
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از دستگیری فردی که با معرفی خود به نام مامور پلیس راهور اقدام به اخاذی از مردم می کرد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا پوربه" با اعلام جزئیات این خبر، گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با سوء استفاده از لباس فرم نيروي انتظامي در محور "بجنورد جنگل گلستان" اقدام به اخاذی از مردم می کند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی رباط قره بیل قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با گشت زنی در محور اعلامی در نهایت این فرد حدودا 40 ساله را که لباس فرم پلیس راهور ناجا را بر تن داشت، شناسایی کردند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی این فرد دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد این فرد داراي سوابق متعدد جعل و کلاهبرداري با استفاده ازلباس نظامي در استان های شمالی کشور است، خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به 6 فقره اخاذي با لباس پلیس راهور ناجا در استان هاي مازنداران، گلستان،‌ خراسان شمالي و خراسان رضوي اعتراف کرد.

سرهنگ پوربه با تاکید بر اینکه در این رابطه فعلا 3 شاکی شناسایی شده اند، تصریح کرد: ضمن اینکه متهم با دستور مقام قضائی راهی زندان شد، تحقیقات پلیسی نیز برای شناسایی سایر شکات پرونده همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمه در پایان با اشاره به اینکه پلیس با افرادی که بخواهند به هر دلیل امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند برخورد خواهد کرد، از مردم عزیز خواست تا چنانچه به این روش مورد اخاذی این فرد قرار گرفته اند مراتب را از طریق پلیس آگاهی شهرستان گرمه پیگیری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون