نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      16:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی
دستگیری سارقان یکی از بانک های رباط کریم
گروه استان ها – غرب استان تهران – فرمانده انتظامی استان از دستگیری 7 سارق یکی از بانک های شهرستان رباط کریم خبر داد.

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ساعت 8 و 30 دقیقه روز یک شنبه 13 مرداد یکی از شعب بانکی در شهرستان رباط کریم، توسط 4 جوان مورد سرقت قرار گرفت.

وي با بيان اينكه اين شعبه بانك،‌ بدون توجه به هشدارها و پيگيري هاي مكرر پليس، فاقد نگهبان حفاظتي بود، افزود: سارقان با تهدید کارمندان بانک، اقدام به سرقت مبلغ 200 میلیون ریال وجه نقد كرده و مبلغ 122 میلیارد تومان را به چند حساب انتقال داده و سریعا از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس، با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی عامل اصلی سرقت از بانک شده و پس از هماهنگی قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های تخصصی پلیس به سرقت از بانک با همدستی 6 نفر دیگر اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اقدامات گسترده پلیس در این زمینه، گفت: ماموران انتظامی در عملیات هایی جداگانه موفق به شناسایی و دستگیری تمامی سارقان شدند.

سردار خانچرلی ادامه داد: هر 7 سارق در بازجویی های تخصصی پلیس به جرم خود اعتراف و اذعان کردند با همدستی یکدیگر نقشه سرقت از بانک را در 3 ماه کشیده بودند و آن را به مرحله اجرا گذاشتند.

گفتنی است؛ سارقان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون