نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/22      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168


نسخه چاپی
کشف بیش از یک تن تریاک در "زاهدان"
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از یک تن تریاک، هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری 2 قاچاقچی در زاهدان خبر داد.
 

سردار"محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با کسب خبري مبني بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان به شهرستان زاهدان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامي شهرستان زاهدان با همکاری تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصي و رصد منطقه، موفق شدند روز گذشته مسير تردد قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را زمین‌گیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصريح کرد: در این عملیات علاوه بر هلاکت یک قاچاقچی و دستگیری 2 سوداگر مرگ، در پاک سازی منطقه یک تن و 95 کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش، 3 تیغه خشاب ئ تعدادی فشنگ کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامي استان سيستان و بلوچستان به ادامه تحقیقات پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند مواد افیونی اشاره و خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان، افزایش ضریب هوشیاری و همچنین تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون