نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/22      13:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:249


نسخه چاپی
توقيف محموله لوازم آرايشي و فيلترتصفيه آب قاچاق در اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_ سرپرست پليس آگاهي استان از کشف محموله لوازم آرايشي و فيلترتصفيه آب قاچاق در شهر اصفهان خبرداد.
 

سرهنگ "حسين ترکيان"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان اصفهان در ادامه روند بازرسي از انبارهاي نگهداري کالا، از دپوي 2 محموله لوازم آرايشي و بهداشتي و فيلتر تصفيه آب قاچاق در 2 انبار حاشيه شهر اصفهان مطلع شدند.

وي افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقيقات لازم و کسب اطمينان از صحت موضوع، طي هماهنگي با مقام قضائي در بازدید از 2 انبار مذکور 500 دستگاه فيلتر تصفيه آب و یک هزار و 136 قلم لوازم بهداشتي خارجي فاقد مدراک گمرکي کشف شد.

این مقام انتظامی با بيان اينکه کارشناسان مربوطه ارزش 2 محموله مکشوفه را یک ميليارد ريال اعلام کرده اند، گفت: در اين رابطه 2 نفر دستگير و پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائي تحويل داده شدند.

این مقام انتظامی تصريح کرد: عمليات روند نظارت و کنترل بر عملکرد انبارهاي نگهداري کالا به صورت منظم در دستور کار پليس قرار دارد و در صورت کشف کالاي قاچاق در انبارها با صاحبان آن ها برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرهنگ ترکیان گفت: اين کالاها فاقد هرگونه ضمانت هستند و ممکن است در شرايط غير بهداشتي، بدون کيفيت و حتي تقلبي تهيه شده باشند که باعث خسارات مادي و جاني مي شوند.

سرپرست پليس آگاهي اصفهان به شهروندان توصيه کرد: کالاهاي مورد نياز خود را از توليدات ملي و مراکز معتبر خريد کنند و اگر اطلاعي از تهيه، دپو و يا توزيع کالاهاي خارجي قاچاق دارند موضوع را از طريق تماس با شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون