نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/22      16:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
تاکید پلیس، توقف تولید خودروهای ناایمن/ ضرورت جداسازی مسیرهای رفت و برگشت در جاده ها
گروه استان ها-قم-رئیس پلیس راه ناجا با اشاره به توقف تولید یکی از خودروهای داخل در سال آینده، گفت: انواع آزمایش ها بر غیر ایمن بودن این وسیله نقلیه صحه گذاشته و قطعاً من به عنوان یک مسئول نه تنها موافق عدم تولید این خودرو بلکه اصرار نیز داشته تا این که در آینده شاهد تردد آن نباشیم.
 

سردار "سیدتیمور حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در قم، با اشاره به توقف تولید یکی از خودروهای داخل در سال آینده، اظهار داشت: شرایط خاصی حاکم است از طرفی ملزم به حمایت از تولید داخلی بوده و از سوی دیگر باید حمایت خود را از ایمنی نیز حذف نکنیم.

وی با بیان این که رویکرد پلیس ارتقاء ایمنی و امنیت است، گفت: توصیه ما این است کیفیت تولید خودروهای ساخت داخل باید افزایش یابد، پلیس تنها تصمیم گیرنده و تصمیم ساز نیست و به عنوان مدعی العموم در حوزه امنیت ترافیکی می تواند مواردی را تذکر دهد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که شماره گذاری خودروها، یکی از مکان هایی که در اختیار پلیس است، تصریح کرد: باید این محل به عنوان یک گلوگاه تلقی شده تا خودروهای ناایمن نتوانند از این دروازه عبور کنند.

رئیس پلیس راه ناجا با بیان این که انواع آزمایش ها بر غیر ایمن بودن این وسیله نقلیه صحه گذاشته اند، تصریح کرد: قطعا من به عنوان یک مسئول نه تنها موافق عدم تولید این خودرو بلکه اصرار نیز داشته تا این که در آینده شاهد تردد آن نباشیم.

سردار حسینی، جداسازی مسیرهای رفت و برگشت در جاده ها را در کاهش سوانح رانندگی مهم ارزیابی کرد و افزود: البته این امر دارای ایراداتی چون واژگونی، خروج از جاده و ... است بنابراین نمی توان یک نسخه کلی برای جداسازی راه ها تبیین کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون