نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/22      16:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:255


نسخه چاپی
اختصاصی/
افتخارآفرینی ناجا در مسابقات جودو و کاراته پلیس های جهان
گروه ناجا – معاون تربیت و آموزش ناجا از افتخارآفرینی جمهوری اسلامی ایران (ناجا) در مسابقات قهرمانی پلیس های جهان پس از 13 سال خبر داد.

 

 

سردار "امیرحسین یاوری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: امروز نماینده تیم جودوی نیروی انتظامی موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره به ترتیب توسط ستوان "غفار میرزایی" و سرهنگ "علی متین" در مسابقات پلیس های جهان شد.

وی ادامه داد: در مسابقات کاراته نیز تیم جمهوری اسلامی ایران توانست دو مدال طلا توسط سرگرد "ابوالقاسم پایدار" و ستوان "محسن پاپی" در شهر چنگدو در کشور چین کسب کند.

معاون تربیت و آموزش ناجا تصریح کرد: رشته های پله نوردی و تکواندو از دیگر مسابقاتی است که در روزهای آینده در کشور چین برگزار می شود و امیدواریم موفق به کسب رتبه های خوب در این مسابقات شویم.

سردار یاوری همچنین به مسابقات گشت جاده ای 2019 روسیه نیز اشاره کرد و گفت: تیم جمهوری اسلامی ایران (ناجا) قهرمان مسابقات روسیه 2019 شد؛ در رشته حافظان نظم، ناجا توانست پس از روسیه موفق به کسب رتبه دوم شود؛ ارمنستان نیز سوم شد.

وی ادامه داد: همچنین روز گذشته در رشته همکاری نظامی در ارمنستان، ناجا با اختلاف کمی در بین 8 تیم موفق به اخذ مقام چهارم شد.

معاون تربیت و آموزش ناجا همچنین عنوان کرد: برای اولین بار ناجا توانست مجوز اعزام یک نفر خانم به نام سرگرد "مرضیه یادگاری " را به مسابقات نظامی جهان (2019 روسیه) کسب کند؛ سرگرد "مرضیه یادگاری" در آزمون علمی موفق به کسب مقام دوم شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون