نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/23      8:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:352


نسخه چاپی
کاهش تصادفات به یکی از اولویت های اصلی کشور تبدیل شده است
گروه استان ها-قم- رئیس پلیس راه ناجا، کاهش تصادفات را از دغدغه ها و مطالبات مردم و مسئولان برشمرد و آن را از اولویت های اصلی کشور دانست.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سیدتیمور حسینی" در دیدار استاندار قم، با اشاره به سوانح رانندگی در کشور، نقش استانداران را در هم افزایی دستگاه های استانی برای کاهش تصادفات مهم ارزیابی کرد و گفت: با توجه به ابلاغیه وزیر کشور به استان ها مبنی بر تشکیل شورای راهبری، ان شاء الله روز به روز شاهد کاهش حوادث رانندگی باشیم.

وی، کاهش تصادفات را از دغدغه ها و مطالبات مردم و مسئولان برشمرد و اظهار داشت: بایستی سهم همه دستگاه ها در زمینه کاهش تصادفات مشخص شده و بستر مناسب برای رانندگی کم خطر ایجاد شود.

رئیس پلیس راه ناجا با بیان این که کاهش تصادفات به یکی از اولویت های اصلی کشور تبدیل شده است، تصریح کرد: ان شاءالله با یک هم افزایی بتوان به این امر مهم دست یافت.

قم شاهراه مواصلاتی کشور

استاندار قم در این جلسه با بیان این که این استان شاهراه مواصلاتی کشور است، گفت: علی رغم کمبودهایی که وجود دارد مجموعه پلیس راه استان قم توانسته در حوزه کاهش تصادفات نهایت فداکاری را داشته باشد که من به نوبه خود تشکر می کنم.

"بهرام سرمست"، تاکید کرد: خوشبختانه در کاهش حوادث رانندگی، خط کشی در بین دستگاه های مسئول در قم وجود نداشته و همه در این زمینه تلاش می کنند.

استاندار قم با بیان این که 17 استان کشور از محور مواصلاتی قم عبور می کنند، تصریح کرد: سالیانه 20 میلیون نفر زائر وارد قم می شوند و تنها در یک مناسبتی همچون نیمه شعبان 3 میلیون نفر وارد قم می شوند، بنابراین باید این استان در کشور ویژه دیده شود.

سرمست با بیان این که تمام نقاط و راه های حادثه خیز استان قم شناسایی شده است، گفت: در استان قم مشکلی از لحاظ تعامل و همکاری وجود نداشته است، ان شاءالله با بسیج سازمان ها بتوانیم در کاهش سوانح رانندگی به مردم خدمت کنیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون