نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:100


نسخه چاپی
"طرح جامع مرزبانی" افتخاری برای نیروی انتظامی است
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: طرح جامع مرزبانی، برای نیروی انتظامی افتخار است و همه باید بسیج شویم تا فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را در خصوص این طرح اجرایی کنیم.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در جلسه ای با سردار "احمد نوریان" معاون اجتماعی ناجا بر ضرورت همفکری در راستای ایجاد ساختار جامع مرزبانی تاکید و اظهار کرد: طرح جامع مرزبانی، افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی است و همه بایستی بسیج شویم تا فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را در خصوص طرح جامع مرزبانی اجرایی کنیم.

وی افزود: فرماندهی مرزبانی ناجا به مثابه یک نیرو تلقی شده و در ساختار جدید به عنوان یک فرماندهی متمرکز، ستاد عمومی و تخصصی به تصویب رسیده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ظرفیت‌های فرماندهی مرزبانی، تصریح کرد: در مرز کوچکترین اتفاق، بین المللی می‌شود بنابراین بایستی رویکردهای نظامی، دفاعی، امنیتی و اجتماعی برای مرزبانی پیش بینی و اتخاذ گردد تا از حالت پلیسی خارج شود.

سردار رضایی به نقش تاثیرگذار نیروی انتظامی در برقراری امنیت داخلی و ملی تاکید وخطاب به سردار نوریان؛ معاون اجتماعی نیروی انتظامی، گفت: انتظار داریم شما به عنوان سخنگوی ناجا، مأموریت "نظامی و دفاعی" مرزبانی را برای عموم مردم تشریح کنید.

وی در ادامه دیپلماسی مرزی را برای ناجا ارزشمند دانست و گفت: فرماندهی مرزبانی ناجا تنها رده‌ای در نیروهای مسلح است که ظرفیت برقراری روابط دیپلماسی با کشورهای همسایه را دارد که این موضوع، نقطه عطفی برای نیروی انتظامی است.

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: برای تکریم از تلاش‌های شبانه‌روزی مرزبانان لازم است، روز پنجم شعبان که مصادف با میلاد امام سجاد (ع) هست، به عنوان روز "مرزبان" در تقویم ملی گنجانده شود.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون