نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/23      14:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:335


نسخه چاپی
اقتدار ناجا، امنیت کشور را رقم زده است
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: آنچه که امروز باعث شده تا امنیت مطلوبی را در سطح کشور شاهد باشیم اقتدار نیروی انتظامی و برخورد قاطعانه آن ها با اعمال مجرمانه است.

 

امیر "فرهاد آریانفر" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تقدیر از تلاش های پلیس در عرصه های مختلف، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت نیروهای مسلح مقتدر و پلیسی همیشه در صحنه به جزیره امن خاورمیانه تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه وجود انضباط اجتماعی و القای امنیت و آرامش به شهروندان موضوع بسیار مهمی است، افزود: نیروی انتظامی در این دو مقوله به خوبی وارد شده و توانسته با اقدامات خود علاوه بر نظم آفرینی، احساس امنیت را در کالبد جامعه تزریق کند.

امیر آریانفر تصریح کرد: امروز به برکت وجود ماموران سخت کوش انتظامی و با تلاش های شبانه روزی آنها، کشورمان از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده، به گونه ای که دیگران از ما الگو گرفته و در تلاش هستند تا این امنیت را در جامعه خود برقرار کنند.

فرمانده قرارگاه ارتش در غرب کشور با بیان اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم امنیت بخشی در جامعه قرار دارد، تاکید کرد: اقتدار پلیس باعث خنثی شدن بسیاری از حربه های دشمنان و ناکامی آنها در اجرای سیاست های خصمانه در مقابل انقلاب و نظام شده است.

وی گفت: امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با فرماندهی سردار "اشتری" یکی پس از دیگری در مسیر موفقیت، پیشرفت و امنیت روز افزون گام برداشته و دشمنان روز به روز ناامید تر از قبل می شوند.

امیر آریانفر با اشاره به برخی توطئه های دشمنان علیه ناجا، گفت: هرگاه دشمن به سرکردگی آمریکای جنایتکار علیه سازمان یا نهادی در کشور موضع گرفت، این امر حاکی از آن است که آن دستگاه وظایف خود را به درستی انجام داده و در مسیر انقلاب حرکت کرده است.

این مقام ارشد نظامی از امنیت موجود در استان کرمانشاه ابراز رضایت کرد و گفت: این رضایتمندی را می توان در چهره اکثر مردم و شهروندان کرمانشاهی مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه پلیس کرمانشاه به فرماندهی سردار "جاویدان" توانسته مدافع بسیار خوبی برای امنیت مردم باشد، گفت: افزایش محبوبیت پلیس میان مردم در سال های اخیر به خوبی بیانگر همین موضوع است.

امیر آریانفر در پایان با قدردانی از مجموعه تلاش های پلیس و برخورد قاطعانه با مجرمان و خلافکاران، خواستار حمایت مسئولان ارشد کشور از برنامه های ناجا و همراهی بیشتر مردم با ماموران برای ارتقاء امنیت شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون