نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/23      15:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:345


نسخه چاپی
پلیس، تاوان و ناکار آمدی خیلی از دستگاه ها را می دهد
گروه استان ها – لرستان – رئيس پليس راه راهور ناجا با تاكيد بر اينكه پلیس، تاوان و ناکار آمدی خیلی از دستگاه ها را می دهد، افزود: ما نباید دست روی دست بگذاریم و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم.

 

 

سردار "سیدتیمور حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بيان اينكه داشتن فرمانده دلسوز که قدر کار را بداند، یک نعمت الهی است، گفت : اگر خدا را طرف معامله قرار داهیم و بدانیم طرف حساب ما خداست مطمئن باشید همه چیز درست می شود.

وي افزود : مردم به امید پلیس در جاده ها تردد می کنند برهمین اساس بايد با رعایت شأن و كرامت انسان ها و با کمترین تنش و درگیری وظیفه خود را  انجام دهیم.

رئيس پليس راه راهور ناجا با تاكيد بر اينكه  پلیس، تاوان و ناکار آمدی خیلی از دستگاه ها را می دهد، افزود: ما نباید دست روی دست بگذاریم و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم.

سردار حسيني با اشاره به اينكه  كار پليس، خدمت به مردم و يك كار فرسايشي است  افزود: ماموران پلیس یاور مردم در روز های سخت است و با عشق و احساس، وظیفه خود را انجام مي دهد ضمن اين كه  شغل پليس با محاسبه، حساب و کتاب منافات دارد و باید با عشق و دلسوزی کار کرد.

رئيس پليس راه راهور ناجا با اشاره به اينكه نگاه به خدمت در پلیس راه را باید تغییر بدهیم و از روز مرگی دوری کنیم، گفت: باید کارهایی انجام دهیم که اثر بخشی داشته باشد، زيرا کار فیزیکی و یدی راهگشاه است ضمن اينكه  باید با فکر، ایده و طرح، حرکت کنیم و به دنبال طرح های آتیه دار و خوش فکر باشیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون