نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/23      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:158


نسخه چاپی
مأموریت پلیس آگاهی، احقاق حق مظلومان است
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: مأموریت پلیس آگاهی احقاق حق مظلومان است و این مجموعه باید به لحاظ علمی و تخصصی از توانمندی بالایی برخوردار باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد علی نوری‌نژاد" در آئین افتتاح ساختمان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان با تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر، گفت: این ایام مصادف با سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی می باشد که یادآور سال های دفاع مقدس و نبرد حق علیه باطل است.

وی افزود: آزادگان عزیز سال های طولانی را در دفاع از آرمان های والای انقلاب و کشور عزیزمان در اسارت گذراندند و پس از تحمل رنج و دوری از وطن، سرافرازانه به میهن بازگشتند و نام بلند خود را در تاریخ جاودانه کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: مأموریت پلیس آگاهی، احقاق حق افراد مظلوم است و این مجموعه باید به لحاظ علمی و تخصصی از توانمندی های بالایی برخوردار باشد تا بتواند در انجام مأموریت های خود موفق عمل کند.

سردار نوری نژاد ادامه داد: وجود امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، تجهیزات، فناوری های نوین و محیط اداری و بناهای مناسب نقش مهمی در ارائه خدمات بهتر به مردم شریف و شهیدپرور دارد و خوشبختانه ساختمانی که برای پلیس آگاهی استان در نظر گرفته شده از امکانات اداری و تخصصی بسیار خوبی برخوردار است.

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امیدواریم، این مقدورات بتواند کارکنان این فرماندهی را در انجام مأموریت های محوله، ارائه خدمات بهتر و ارتقای توانمندی هایشان یاری رساند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون