نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/23      15:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:338


نسخه چاپی
محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی مازندران
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 26 مرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی"در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 23 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 26 مرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 23 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 26 مرداد ماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است .

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه 25 مرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 26 مرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت يك طرفه خواهد بود.

این مقام انتظامی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز عنوان کرد: تردد كليه كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملين موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 12 روز شنبه 26 مردادماه به شرح ذیل از این محور ممنوع مي باشد .

- از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه23 مردادماه

- از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز پنج شنبه 24 مردادماه

- از ساعت 6 بامداد روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 26 مردادماه

- از ساعت 6 صبح تا ساعت 12 روز شنبه 26 مرداد ماه

قدمی بیان کرد: در صورت افزايش حجم تردد و عدم گنجايش سطح راه و به منظور تخليه بار ترافيکي محدوديت هاي مقطعي از مسير شمال به جنوب و يا جنوب به شمال محورهاي هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون