نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/23      15:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:241


نسخه چاپی
افزايش 112درصدي كشفیات كالا و ارز قاچاق در فرودگاه هاي كشور
گروه استان ها - مركزي - جانشين فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور از افزايش 112 درصدي کشفیات كالا و ارز قاچاق در چهار ماهه نخست امسال در این حوزه خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حسن ياردوستي" در مراسم تكريم و معارفه فرمانده پليس فرودگاه اراك با گراميداشت ياد و خاطره شهدا، ثبات امنیت در کشور را مدیون خون پاک شهدان یاد کرد و گفت: شهادت از برترین واژه های فرهنگ اسلامی و از مقدس ترین معارف الهی است و زنده نگهداشتن یاد و نام شهید و بزرگداشت زمان و مکان شهادت و مدفن و الگوسازی از شخصیت، سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهید بخشی از وظایف جامه نسبت به شهید است.

اين مقام انتظامي با اشاره به برکات خون شهدا در عرصه پیشرفت و عزت ایران اسلامی، خاطر نشان كرد: حفظ، گسترش، بالندگی و اقتدار دین و جامعه دین دار ما برگفته از فرهنگ شهادت است و به تاسی از این فرهنگ متعالی، کشور ما در عرصه های مختلف به ابتکارات و ابداعات مختلف دست یافته و امروزه امنیت و اقتدار ملی کشور ما زبان زد خاص و عام است.

 جانشين فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور به برخی از تهدیدات و اقدامات تروریستی دشمنان و بدخواهان نظام انقلاب اسلامی ایران در ایجاد ناامنی در خطوط هوایی کشور از آغازین روزهای انقلاب اشاره کرد و گفت: تلاش دشمن در ارتکاب اقدامات تروریستی موجب شد که به فرمان امام راحل (ره) امنیت فرودگاه ها در دستور کار قرار گرفت و امروزه خطوط هوایی کشورمان از امن ترین خطوط هوایی در عرصه جهانی است.

این مقام انتظامی، بصیرت، هوشمندی، دشمن شناسی، ولایت مداری و حضور بالنده و به هنگام  ملت ایران و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را از مولفه های مهم صلابت و اقتدار کشور در برابر توطئه های دشمن خواند و گفت: این شاخصه های والا در جامعه ایران سبب شده همواره توطئه های دشمن در اقداماتی چون اعمال تحریم های گونان نقش برآب شده و با پشتیبانی ملت از ولایت، هیچ قدرتی نتواند به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدشه وارد کند.

وی، حفاظت از فرودگاه های کشور را یکی از وظایف پلیس عنوان و بیان کرد: در مجموعه پلیس فرودگاه ها به دنبال کسب رضایتمندی مردم و تامین امنیت خطوط هوائی و پرواز هستیم.

سرهنگ " یاردوستی" با تشریح تدابیر نیروی انتظامی در تامین امنیت هوایی کشور، خاطرنشان کرد: در 4 ماه نخست سال جاری، کشفیات پلیس فرودگاه های کشور در حوزه کالا و ارز قاچاق حدود 112 درصد افزایش داشته است.

جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با اشاره به افزایش 72 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در خطوط هوایی کشور، گفت: این اقدامات ارزنده در سایه ارتقاء امنیت خطوط هوایی در سایه اهتمام کارکنان پلیس فرودگاه های کشور محقق شده است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون