نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/24      10:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:431


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان منزل و کشف 20 فقره سرقت در بندرعباس
گروه استان ها – هرمزگان- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند 5 نفره سارقان منزل و کشف 20 فقره سرقت در بندرعباس خبر داد.
 

سرهنگ "عبدالمجید کرمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل در روستاها و شهرهای حاشیه شهرستان بندر عباس و شكايت مالباختگان، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، اعضای باند 5 نفره سارقان منزل در بندرعباس شناسایی و طی دو عملیات ضربتی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی اذعان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی ابتدا منکر هرگونه جرمی شدند اما در مواجهه با دلایل و مدارک به 20 فقره سرقت از منزل در شهرها و روستاهای اطراف بندر عباس اعتراف کردند.

سرهنگ کرمی در خصوص نحوه سرقت، گفت: با توجه به اشرافيت متهمان به محل های سرقت، ابتدا ساختمان ها و منازل ويلايي فاقد نگهبان را به عنوان هدف شناسايي و با شگرد بالاروي از ديوار، تخريب،  برش قفل و درب هاي ورودي منازل اقدام به سرقت اموال می کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان در پايان با اشاره به اينكه تحقیق از متهمان برای کشف سایر سرقت های احتمالی ادامه دارد، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات انتظامي و امنيتي را با شماره 110 به پليس اطلاع دهند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون