نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/24      10:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:581


نسخه چاپی
دعاي امام سجاد (ع) براي مرزداران يك مدال افتخار است
گروه ناجا - نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زاهدان، گفت: دعاي امام سجاد (ع) براي مرزداران يك مدال افتخار است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "شیخ مصطفی محامی" در جلسه شوراي فرماندهي مرزباني استان سیستان و بلوچستان، به حساسيت و سختي کار مرزباني اشاره و اظهار کرد: كار مرزباني خصوصاً در استان سيستان و بلوچستان با كمبودها و محدوديت‌هايي كه وجود دارد، بسيار حساس و سخت است.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زاهدان افزود: دعاي امام سجاد (ع) براي مرزداران يك مدال افتخار است كه از پرودگار متعال مي‌خواهم اين دعاها را در حق مرزبانان و خانواده آنان متسجاب کند تا در انجام وظايف محوله موفق باشند.

وي ادامه داد: با توجه به شرايط كنوني كشور و استان سيستان و بلوچستان، حراست از مرزهای استان اهميت خاصي دارد و حفظ مرزها و تأمين امنيت آن بسيار حياتي است.

حجت الاسلام محامی بیان کرد: كسي مي‌تواند كارهاي سخت را انجام دهد كه هدفي بزرگ داشته باشد و با صبر و توكل به خداوند در راه رسيدن به اهداف بزرگ خود، مشقت‌ها را تحمل كند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زاهدان با تأكيد بر دقت انجام مأموريت‌ها، خاطرنشان کرد: زمينه‌هاي نفوذ و لغزش بسيار فراهم است و هركدام از ما علاوه بر تقويت تقواي الهي و مسئوليت ديني در خودمان، بايد به زير مجموعه هم توجه خاصي داشته باشيم و مي‌بايست در انجام مأموريت‌ها با دقت و صحت، عمل كنيم.

وی گفت: از خداوند متعال مي‌خواهيم به شما اجر عظيم و به خانواده‌هاي شما سلامتي و بركت عنايت کند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون