نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/24      12:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:255


نسخه چاپی
2 كشته و 4 مصدوم در برخورد پژو206 با سواري پيكان
گروه استان ها – خراسان رضوي-فرمانده انتظامي نيشابور از برخورد يك دستگاه خودرو سواری پژو206 با یک دستگاه سواری پيكان با 2 كشته و 4 مصدوم در اين شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" حسين دهقانپور" در تشريح اين خبر گفت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر يك فقره تصادف در محور نيشابور- مشهد، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادي در محل حاضر شدند.

وي افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد يك دستگاه خودرو پژو206 به علت نامعلومي از جاده منحرف و در لاين مخالف با يك دستگاه خودرو سواری پيكان به شدت برخورد كه موجب آتش سوزي خودرو پيكان شده است .

این مقام انتظامی گفت: در اين حادثه متاسفانه 2 تن از سرنشينان سواری پيكان کشته و 4 تن ديگر از سرنشینان هر 2 خودرو مصدوم كه توسط نیروهای امدادي به مراکز درمانی منتقل و حريق توسط عوامل آتش نشاني مهار شد .

سرهنگ دهقانپور با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان عدم توجه به جلو از سوي راننده خودرو پژو206 و ناتواني در كنترل وسيله نقليه اعلام شده است، با ابراز تاسف از اين حادثه تلخ خطاب به رانندگان توصيه كرد؛ با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي آرامش و آسايش را براي خود و ديگران به ارمغان آوريم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون