نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/26      11:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:112


نسخه چاپی
کشف 25 هزار لیتر سوخت قاچاق در "جویبار"
گروه استان ها- مازندران- سرپرست پلیس آگاهی استان از کشف 25 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان جویبار، خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "سیدجعفر ساداتی " با اعلام این خبر، گفت: ماموران گشت پلیس آگاهی مستقر در محورهای مواصلاتی به یک تانکر حامل سوخت در مسیر مواصلاتی تهران به شمال مشکوک شدند .

سرپرست پلیس آگاهی استان مازندران، افزود: ماموران پس از هماهنگی های قضائی، خودروی مورد نظر را در حین تخلیه سوخت در یکی از کارگاه های صنعتی خصوصی در شهرستان جویبار متوقف کردند .

سرهنگ ساداتی، تصریح کرد: با حضور نماینده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان، در بازرسی از خودرو و مخازن تخلیه سوخت در محل مورد نظر، در مجموع 25 هزار لیتر نفت کوره، فاقد مجوز حمل و بارگیری کشف شد.

وی در ادامه ارزش سوخت کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و 250 میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پس از پلمب محل مورد نظر، متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرپرست پلیس آگاهی استان در خاتمه با اشاره به این که مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است ، از مردم خواست: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخبار را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون