نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/26      11:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:103


نسخه چاپی
کشف 120 میلیارد کالای احتکاری در نیشابور
گروه استان ها- خراسان رضوی – فرمانده انتظامی استان از کشف تعداد زیادی قطعات یدکی خودرو و لوازم آشپزخانه احتکاری به ارزش 120 میلیارد ریال در شهرستان نیشابور خبر داد.

 

سردار" محمدکاظم تقوی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: كارآگاهان پليس آگاهي شهرستان نیشابور در پی یک سری تحقیقات گسترده میدانی به اطلاعاتی در خصوص دپو مقادیر زیادی کالای احتکار شده در 2 انبار بزرگ در حاشیه شهر نیشابور دست یافتند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با شناسایی این مکان ها با کنترل نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع پس از هماهنگی قضائی به همراه تیمی از اداره تعزیرات حکومتی در بازرسی از این انبارها 80 هزار عدد لوازم یدکی خودرو و 3 هزار عدد لوازم آشپزخانه و بلوریجات احتکار شده را کشف کردند.

سردار تقوی با اشاره به دستگیری 4 سودجو در این زمینه و معرفی این افراد به مراجع قضائی تصریح کرد: ارزش کالاهای کشف شده برابر نظر کارشناسان 12 میلیارد ریال برآورده شده است.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غيرمجاز و احتکار کالا توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع رسانی کنند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون