نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/26      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
کشف 300 ميليارد کالاي قاچاق در سواحل شمالی خلیج فارس
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان خوزستان از اجراي عمليات دريابانان ماهشهر و توقيف شناور حامل محموله 300 ميلياردي کالاي قاچاق در آب‌هاي شمالي خليج فارس خبر داد.

سردار "لطفعلي پاکباز" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در  تشريح اين خبر، بيان کرد: دريابانان ماهشهر در نتيجه ساعت‌ها کار اطلاعاتي، از قصد سودجويان مبني بر قاچاق محموله بزرگ قاچاق در بندر" سجافي " ماهشهر مطلع شدند و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: اکيپ‌هاي عملياتي پايگاه درياباني ماهشهر در عمليات برنامه ريزي شده با اعزام به محل و ايجاد کمين‌هاي هدفمند، تمامي معابر نفوذي را تحت کنترل گرفته و پس از شناسايي شناور مورد نظر، اقدام به توقيف آن کردند.

فرمانده مرزباني استان خوزستان تصريح کرد: مرزبانان در بازرسي از شناور توقيف شده، 733 دستگاه ارز ديجيتال، 2 هزار و 671 دستگاه موبايل هوشمند، یک هزار و 300 قطعه لوازم جانبي موبايل، 22 هزار قطعه لوازم يدکي خودرو، یک هزار و 113 ثوب البسه، 290 دستگاه ماشين لباسشويي، 240 دستگاه تلويزيون و 6 هزار قطعه لوازم کولر گازي که با هدف عرضه در بازار داخلي کشور بارگيري شده بود، کشف کردند.

سردار پاکباز با اشاره به دستگيري 6 متهم و توقیف شناور، اظهار کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 300 ميليارد ريال برآورد کردند که پس از تکميل پرونده مقدماتي به همراه متهمان، تحويل مراجع ذي صلاح شدند.

وی خاطرنشان کرد: سوجويان بدانند دريابانان خوزستان با اشراف کامل بر آب‌هاي ساحلي استان و کنترل دقيق شناورهاي تجاري و صيادي، از ورود هرگونه کالاي قاچاق به کشور جلوگيري خواهند کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون