نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/26      14:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:169


نسخه چاپی
تصادف 7 خودرو با يك كشته و 3 مجروح
گروه استان‌ها- فارس- رئيس پليس راه شمالي استان، گفت: در پي برخورد 7 دستگاه سواري و يك عابر پياده در محور "كازرون به سمت تنگ چوگان"، يك نفر فوت و 3 نفر زخمي شدند.

سرهنگ "عبدالهاشم دهقاني" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: شب گذشته ماموران پليس راه از طريق مركز فوريت هاي پليسي 110، از وقوع يك فقره تصادف منجر به فوت در محور "كازرون به سمت تنگ چوگان" مطلع و بلافاصله به همراه ديگر نيروهاي امدادي به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود: ماموران در بررسي هاي اوليه مشاهده كردند 5 دستگاه سواري پرايد و 2 خودرو ساينا و پژو و يك نفر عابر پياده با يكديگر به شدت برخورد كرده اند.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در اين حادثه عابر پياده به دليل شدت جراحات وارده در دم فوت كرد، عنوان داشت: در اين تصادف، هر 3 سرنشين خودرو ساينا نيز مجروح و راهي بيمارستان شدند.

سرهنگ "دهقاني" با اشاره به اينكه كارشناسان علت اين تصادف را بي احتياطي از جانب راننده ساينا به دليل تخطي از سرعت مطمئنه اعلام كرده اند، خاطر نشان كرد: شهروندان با سرعت مطمئنه رانندگي كنند و از انحراف به چپ و تغيير مسير ناگهاني و سبقت هاي غيرمجاز خودداري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون