نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      11:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:83


نسخه چاپی
فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها درشهریورماه 1398
گروه ناجا- سازمان وظيفه عمومي نیروی انتظامی،کليه مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ شهریور ماه 1398هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعيه اي اعلام کرد:کلیه مشمولان فارغ التحصيل دوره هاي کارشناسي و بالاتر که برگ آماده به خدمت به تاریخ 98/6/1 دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز شنبه دوم شهریور ماه 1398 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اداری واجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

لازم به ذکر است متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون