نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      12:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130


نسخه چاپی
تجليل فرمانده مرزباني سیستان و بلوچستان از آزاده سرافراز کشور / آزادگان؛ تجلی گاه صبر، ایثار و فرهنگ مكتب اسلام هستند
گروه ناجا - فرمانده مرزباني سیستان و بلوچستان در سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي، از آزاده سرافراز کشور سرهنگ "قاسم حسن زاده" تقدير كرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "محمد ملاشاهي" به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور، با سرهنگ "قاسم حسن‌زاده" آزاده سرافراز هشت سال جنگ تحمیلی دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در این دیدار اظهار کرد: رزمندگان سرافراز اين مرز و بوم مايه بركت و آبروي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بوده و امنيت و آرامش ما مديون خون شهدا ، ايثارگران، جانبازان و آزادگان است.

سردار ملاشاهی آزادگان را تجلي گاه صبر، ايثار و فرهنگ مكتب انسان‌ساز اسلام دانست و گفت: آزادگان دلاور و سرافراز، با الهام از سيره ائمه معصومين(ع) و با درس گرفتن از زندگي انقلابي و حماسه‌ساز حضرت زينب(س)، به عنوان اسوه صبر و پايداري، توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر بگذارند و شکوه مقاومت و سرافرازي را براي ايران اسلامي ثبت کنند.

در اين ديدار فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اهداء لوح اسماء امام رضا (ع) متبرك به آستان قدس رضوي، از آزاده گرانقدر سرهنگ "قاسم حسن زاده" قدرداني کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون