نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      12:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136


نسخه چاپی
توقیف مواد اولیه محصولات آرایشی و بهداشتی در نائین
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان نائین از توقیف محموله بزرگ مواد اولیه محصولات آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش 24 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"ايرج کاکاوند"، اظهار داشت: ماموران مستقر در ايستگاه بازرسي شهيد "شرافت" حين کنترل خودروهاي عبوري به 3 دستگاه کاميون کشنده که از استان هاي جنوبي عازم تهران بودند، مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وي افزود: پس از بررسي های دقیق توسط ماموران مشخص شد مدارک مربوطه با بار داخل خودروها همخوانی ندارد که بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی از آن ها بازرسی به عمل آمد و در نتیجه محموله مواد اوليه توليد محصولات آرايشي بهداشتي خارجی قاچاق که در بشکه های بزرگ قرار داده شده بودند، کشف شد.

اين مقام انتظامي ارزش این محموله را برابر اعلام کارشناسان 24 ميليارد ريال اعلام کرد و گفت: در این رابطه 3 نفر دستگیر و همراه با پرونده به منظور اقدامات قانوني تحويل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نائين با بیان اینکه ورود لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق علاوه بر ضربه به اقتصاد کشور سلامت افراد را نیز تهدید می کند بر مبارزه قاطع با عوامل تهیه و توزیع کالاهای قاچاق و جلوگیری از ورود آن ها به بازارهای داخلی تاکید کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون