نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:191


نسخه چاپی
کشف 136 کیلو تریاک در بازرسی از بار شکر
گروه استان ها- خراسان جنوبی- جانشین انتظامی استان از کشف 136 کیلو تریاک در بازرسی از بار شکر کامیون در شهرستان طبس خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید دادگر" اظهار داشت: شب گذشته مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که یک تریلی کمپرسی قصد دارد با عبور از محورهای خراسان جنوبی محموله سنگین مواد مخدر را به شهرهای مرکزی کشور منتقل کند که موضوع پیگیری و توقیف خودرو در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران تریلی حامل مواد مخدر را در محور"کرمان- مشهد" شناسایی و خودرو را در ایست و بازرسی"دیهوک" شهرستان طبس متوقف و بازرسی کردند.

سرهنگ دادگر، گفت: مأموران در بازرسی از خودرو 136 کیلو تریاک که در بار شکر جاساز شده بود، کشف و در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند.

وی بر عزم راسخ پلیس در مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد و گفت: نیروی انتظامی به پشتوانه کارکنان خدوم و پرتلاش خود با استعانت از خداوند متعال، مبارزه بی امان خود با سوداگران مرگ را با قاطعیت ادامه داده و از هیچ کوششی در این راه دریغ نخواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون