نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      15:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:115


نسخه چاپی
در سایه اشراف اطلاعاتی و پیگیری های ویژه پلیس سمنان رقم خورد: کشف 6 تن و 678 کیلو موادمخدر و افزایش 118 درصدی کشفیات
گروه استان ها ـ سمنان ـ فرمانده انتظامی استان با بیان این که با اشراف اطلاعاتی پلیس 6 تن و 678 کیلوگرم انواع موادمخدر در سال جاری در سمنان کشف شد افزود: این کشفیات در مقایسه با سال گذشته 118 درصد افزایش یافته است.

سرهنگ عبدالله حسنی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس به تشریح دستاوردهای فرماندهی انتظامی استان در مبارزه با سوداگران مرگ و بلای خانمان سوز اعتیاد پرداخت و تاکیدکرد: بیش از 70 درصد سارقان دستگیرشده در سطح استان معتاد به موادمخدر هستند.

وی با تاکید بر سهم بالای معتادان در بروز ناهنجاری ها و معضلات اجتماعی اظهارداشت: پلیس با تقدیم هزاران شهید در راه این مبارزه، نشان داده که ریشه کنی اعتیاد و برچیدن بساط معتادان را با جدیت دنبال می کند.

این مسئول انتظامی، ضرورت همراهی دلسوزانه و صادقانه تمام دستگاه ها و نهادها و عموم مردم را یادآور شد و اظهارداشت: بی تردید حل و فصل معضلات اجتماعی، ماموریت خطیری است که یک دستگاه یا نهاد نمی تواند به تنهایی از عهده آن بربیاید و تعامل همه اجزاء و عناصر جامعه در این راستا امری حتمی و قطعی است.

وی در ادامه به تلاش و پیگیری های ویژه در برخورد قاطع با سوداگران مرگ اشاره و تصریح کرد: در سال جاری و با اشراف اطلاعاتی بی بدیل پلیس 6 تن و 678 کیلوگرم انواع موادمخدر در سطح استان کشف شد که این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از افزایشی 118 درصدی برخورداراست.

به گفته سرهنگ حسنی یک هزار و 596 نفر در خصوص جرایم مرتبط با موادمخدر دستگیرشده اند و 26 باند قاچاق موادمخدر نیز منهدم شده است.

این مسئول انتظامی با بیان این که برخورد بی اغماض با خرده فروشان موادمخدر، مطالبه جدی مردم از پلیس است افزود: در همین خصوص 399 نفر شناسایی و دستگیرشدند که این رقم نیز نسبت به سال قبل 35 درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان سمنان همچنین به فعالیت های پیشگیرانه و آموزشی پلیس در سطح جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: علاوه بر حضور جدی در بحث مقابله و مبارزه، از اجرای برنامه ها و اقدامات فرهنگی اجتماعی غافل نشده ایم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون