نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      15:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:81


نسخه چاپی
حجت الاسلام "ابوترابی فرد" در مراسم تجلیل از آزادگان:
تنها در چهار دهه توانستیم ارتش و ناوهای آمریکایی را به زانو دربیاوریم
گروه ناجا – امام جمعه موقت تهران گفت: تنها چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی گذشته است که در این مدت توانستیم در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنیم و در این مدت ارتش و ناوهای آمریکایی، اروپایی و انگلیسی در مقابل شما زانو زدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین"سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" در مراسم تجلیل از آزادگان که در ستاد فرماندهی ناجا برگزار شد با بیان اینکه تجربه تاریخی اسرای ایرانی تکرار ناشدنی است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با همه ارزش ها و آرمان ها در اسارت گاه های دشمن بعثی می درخشید لذا دشمن را اسیر خود کرده بود .

وی خطاب به جوانان و فرماندهان فردای نیروی انتظامی، گفت: این شکوه، بالندگی و اقتدار در اسارت گاه ها، آزادگان را در جایگاهی ممتاز قرار داد؛ آزادگان اسارت گاه های دشمن بعثی را به یک مدرسه به معنای واقعی کلمه تبدیل کردند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: بسیاری از آزادگان و اسرای ما، آموزگار بودند و بسیاری از دانسته های خود را به دیگران می آموختند، دیگر اسرا نیز هر چه را که نمی دانستند از دیگران فرا می گرفتند.

حجت الاسلام ابوترابی فرد تأکید کرد: ثمره حضور دین، اخلاق در اسارت گاه ها است که جهنم صدام را به بهشت تقوا ، خدمت، استقامت و ایثار تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرهون ایمان، عمل صالح، شجاعت و ایثار است، تأکید کرد: ما در سایه ایمان و عمل صالح می توانیم آینده انقلاب را در جایگاهی که زیبنده نظام اسلامی است، قرار دهیم.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: تنها چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی گذشته است در تمدن ها چهار دهه معادل 4 ثانیه هم نیست چرا که صدها سال زمان نیاز است تا یک تمدن خلق شود؛ این در حالی است که شما در این مدت این اقتدار را خلق کردید، در این چهار دهه مقابل استکبار جهانی ایستادید و ارتش و ناوهای آمریکایی، اروپایی و انگلیسی در مقابل شما زانو زدند.

حجت الاسلام ابوترابی فرد تأکید کرد: با اندیشه، تفکر و استقامت آینده ساخته می شود، کشوری که در این قله از امنیت قرار دارد در آینده نه چندان دور مشکلات اقتصادی خود را نیز می تواند حل کند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در هر نقطه ای که قرار داریم باید آنجا را به بهشت اخلاق، صداقت، خدمت، عدالت و ... تبدیل کنیم، گفت: بایستی در هر جایی (کلانتری و ... ) که مشغول انجام وظیفه هستید دانش، عدالت و انسانیت شما دیده شود که این امر نیازمند قدم های استوار است#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون