نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      15:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:288


نسخه چاپی
كشف كالاي قاچاق در شيراز
گروه استان‌ها- فارس- فرمانده انتظامي استان از توقيف 2 كاميون و كشف انواع كالاي قاچاق به ارزش 20 ميليارد ريال در يك عمليات ضربتي در شيراز خبر داد.

سردار "رهام بخش حبيبي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و برخورد قاطع با قاچاقچيان، ماموران انتظامي كلانتري بوستان شهرستان شيراز، اقدام به كنترل و بازرسي از خودروهاي عبوري در ورودي شيراز كردند.

وي با بيان اينكه ماموران موفق شدند در يك عمليات ضربتي، 2 دستگاه كاميون حامل كالاي قاچاق را شناسايي و متوقف كنند، افزود: در بازرسي از اين خودروها، 20 باتري خودرو، 10 قاليچه، 30 جارو برقي، 40 پرده، 18 دوربين مداربسته، 50 پوستر، 40  ماكروفر، 5 در ضد سرقت، 30  رول كاغذ ديواري، 10  الكتروپمپ، 4  صفحه گاز و 130  عدد شيرآلات، فيلتر هوا و پيچ و مهره قاچاق و فاقد مدارك قانوني کشف شد.

اين مقام انتظامي با اشاره به دستگيري 2  قاچاقچي كالا در اين رابطه و معرفي آنها به مراجع قضائي، بيان كرد: ارزش اين محموله‌هاي قاچاق برابر نظر كارشناسان، 20 ميليارد ريال برآورد شده است.

سردار "حبيبي" ضمن قدرداني از همکاري خوب مردم با پليس در انجام ماموريت‌ها، خاطر نشان کرد: مبارزه بي امان با قاچاق كالا و برخورد با اين پديده شوم به صورت ويژه در دستور كار مأموران انتظامي استان قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون