نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      15:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130


نسخه چاپی
سارق به 50 فقره سرقت اعتراف کرد
گروه استان ها -قم- فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری یک سارق حرفه ای خبر داد و گفت: متهم طی تحقیقات پلیس به 50 فقره انواع سرقت در قم اعتراف کرد.

سرهنگ "مراد حسین جعفریان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با تلاش مأموران پاسگاه انتظامی جعفرآباد قم، یک سارق حرفه ای شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان این که متهم 27 ساله متاهل بوده و اعتیاد شدیدی نیز به مواد افیونی شیشه دارد، تصریح کرد: نامبرده با چهره ای موجه، ضمن آشنایی با افراد مختلف و ایجاد طرح دوستی، محل هایی را از قبل شناسایی و در نبود مالک اقدام به سرقت می کرد.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم اموال مسروقه شامل موتورسیکلت، دوربین مدار بسته، تلفن همراه، وسایل برقی، ابزارآلات نجاری و جوشکاری، پمپ آب، کولرهای گازی و آبی و همچنین قطعات خودرو و موتورسیکلت کشف شد.

سرهنگ جعفریان گفت: متهم طی تحقیقات در مجموع به 50 فقره سرقت از منازل، اماکن دولتی و خصوصی شامل کارخانجات و کارگاه و نیز سرقت از مزارع و باغات اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم افزود: در نهایت نامبرده به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون