نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      15:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:305


نسخه چاپی
پلیس خط مقدم حفظ حق الناس است
گروه استان ها _ سمنان _ معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حساسیت و تنوع کار انتظامی گفت: این نیرو در خط مقدم حفظ و صیانت از حق الناس قرار دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "عباسعلی فراتی" در جمع کارکنان انتظامی استان سمنان با تبریک به سرهنگ "عبدالله حسنی" به دلیل انتصاب به سمت فرماندهی انتظامی استان گفت: امنیت و آسایش شهروندان شالوده و بنیان ماموریت های پلیس است.

وی در ادامه با اشاره به حساسیت و تنوع کار انتظامی گفت: این نیرو در خط مقدم حفظ و صیانت حق الناس قرار دارد و همین موضوع اهمیت ماموریت های پلیس را چند برابر می کند.

حجت الاسلام فراتی، عملکرد و اقدامات مجموعه فرماندهی انتظامی استان سمنان را به خصوص در راستای فعالیت های نظارتی، مثبت و موثر ارزیابی و از اهتمام و توجه فرماندهان و مسئولان به این مقوله قدردانی کرد.

وی گفت: دستگاه ها و نهادهای نظارتی در این مجموعه برای صیانت و نگهداری نیروهای متعهد و مسئولیت پذیر باید تلاش خود را مضاعف کنند.

فراتی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به کاربردهای گوناگون و متنوع فضای مجازی در زندگی امروزه گفت: متاسفانه تهدیدات بی شماری نیز کاربران از جمله کارکنان نیروهای مسلح را هدف گرفته است.

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور با اشاره به احتمال بروز برخی تخلفات و لزوم پیشگیری از آن در بدنه نیروهای مسلح به ویژه ناجا گفت: همواره حریم و حرمت مردم در این نهاد باید حفظ شود چرا که کوچکترین بی توجهی به این موضوع اساسی، چهره خدوم نیروی انتظامی را مخدوش می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون