نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:129


نسخه چاپی
واژگونی تویوتا هایلوکس 4 مصدوم برجای گذاشت
گروه استان ها- خراسان رضوی- فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس با 4 مصدوم در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ" جمشید بدری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس در محور داورزن به میامی به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان داورزن اظهار داشت: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک خودرو تویوتا هایلوکس به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ بدری تصریح کرد: در این حادثه 3 سرنشین خودرو به همراه راننده جمعا 4 نفر که همه اعضای یک خانواده اند به شدت مصدوم و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی گفت: علت حادثه برابر اعلام کارشناس پلیس راه عدم توجه به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده عنوان شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن در پایان به رانندگان توصیه کرد: قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي رارعايت كنند تا شاهد وقوع چنين حوادث ناگواري نباشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون