نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      16:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:311


نسخه چاپی
تلاش شبانه روزي پليس در تامين امنيت، ستودني است
گروه استان ها-کرمان- نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، نقش نيروي انتظامي در تأمين امنيت را بسيار مطلوب و ستودني دانست.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، دکتر "محمود جواد زاهدی" به همراه فرماندار شهر کرمان در حاشیه بازدید از کشفیات کلانتری15 این فرماندهی، اظهارداشت: مجموعه انتظامي شهرستان کرمان بدون هيچ چشم‌داشتي به صورت شبانه روزي امنيت را در سطح شهر برقرار کرده‌ که عملکرد اين فرماندهی بسيار مطلوب ، قابل تقدير  و ستودني است.

وی بیان کرد: پليس به عنوان نهاد مورد اعتماد مردم هميشه در همه صحنه ها حضور چشمگير داشته و دلسوزانه خدمتگزار شهروندان بوده که اين تفاوت پليس اسلامي با ديگر كشورها است.

دکتر زاهدی تصريح كرد: امروزه كشور عزيزمان ايران از امنيت خوبي برخوردار می باشد که اين نتيجه تلاش همه دستگاه هاي متولي امنيت به خصوص پليس در اين عرصه است.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی به برنامه ریزی و اشراف اطلاعاتي مجموعه فرماندهي انتظامي شهرستان کرمان براي مديريت معضلات اجتماعي و پيشگيري از تبديل شدن اين مسائل به چالش هاي امنيتي، گفت: به حول و قوه الهي فرماندهان و كاركنان انتظامي شهر کرمان در سال جاری در تمامي ماموريت هاي محوله موفق و سربلند بوده اند.

وی گفت: یکی از مهم ترین خدمات نیروی انتظامی، برقراری نظم و امنیت در جامعه است، به طوری که بدون امنیت زندگی و فعالیت مردم امکان پذیر نیست.

زاهدی افزود: پليس با تلاش شبانه روزي خود امنيت و آرامش را كه يكي از اركان تشكيل جامعه سالم و پوياست به ارمغان آورده، از این رو کار و فعالیت در نیروی انتظامی مقدس است و کارکنان آن باید قدردان و شکرگزار این موقعیت باشند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در اين ديدار ضمن تقدير از فعاليت هاي مجاهدانه پليس در برقراری نظم و امنیت، خاطر نشان کرد: با توجه به ماموریت های پلیس، شما باید نسبت به حق الله و حق الناس حساس باشيد و از اين حقوق دفاع کنید که این کار بسيار ارزشمندی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون