نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      20:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
آماده تر از گذشته به زوار اربعین حسینی (ع) خدمات ارائه می دهیم /پلیس ایران دارای تجهیزات فنی پیشرفته است / ابلاغ سلام نخست وزیر عراق به سردار "اشتری"
گروه ناجا ـ وزیر کشور عراق با اشاره به تجهیزات فنی و پیشرفته پلیس ایران در تامین امنیت گفت : امسال آماده تر از سال های گذشته به زوار اربعین حسینی (ع) خدمات ارائه می کنیم.

 

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس،دقایقی پیش سرلشکر"یاسین طاهر الیاسری"؛ وزیر کشورعراق به اتفاق هیئت همراه با سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ستاد فرماندهی ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

سرلشکر "یاسین طاهر الیاسری" در این دیدار خطاب به فرمانده ناجا اظهار داشت: از استقبال گرم و پذیرایی شما از بنده و هیئت همراه بسیار قدردانی می کنم و سلام گرم نخست وزیر و فرماندهی نیروهای مسلح عراق را به شما و پلیس ایران ابلاغ می کنم.

وی با اشاره به توانمندی های پلیس ایران، خاطرنشان کرد: از نزدیک شاهد بودم که پلیس جمهوری اسلامی ایران از تجهیزات فنی، پیشرفته و بسیار نوین برای تأمین امنیت شهروندان خود استفاده می کند، مایلیم که از دانش و تجربیات بسیار ارزشمند این پلیس بهره ببریم.

وزیر کشور عراق در ادامه با اشاره به تمهیدات صورت گرفته برای برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع)، گفت: تسهیل تردد و تأمین امنیت زوار اربعین برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه تفاهم نامه همکاری مشترک میان وزارت کشور ایران و عراق به امضاء رسید.

این مقام مسئول اضافه کرد: هدف از امضاء این تفاهم نامه همکاری تسهیل تردد زوار اربعین و خدمات دهی مطلوب به آنان است.

سرلشکر "یاسین طاهر الیاسری" با اشاره به توافقات صورت گرفته در راستای بازگشایی مرز خسروی و حذف روادید اربعین(ویزا)، خاطر نشان کرد: هر ساله شاهد خیل حضور زوار ایرانی در کنگره بزرگ اربعین هستیم و قطعا با اقدامات صورت گرفته در سال جاری بر میزان جمعیت افزوده خواهد شد.

وی با اشاره به تمهیدات دولت عراق برای تأمین امنیت مراسم اربعین، خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح و دفاعی کشور عراق برای تأمین امنیت این مراسم بزرگ فعالانه حضور خواهند داشت.

وزیرکشور عراق تأکید کرد: طی سال های گذشته مردم این کشور سعی در میهمان نوازی شایسته از زوار داشتند و ان شاء الله امسال نیز همین طور خواهد بود و در تلاش هستیم که خدمات مطلوبی به زوار ارائه دهیم.

سرلشکر "یاسین طاهر الیاسری" گفت: امسال آماده تر از سال های گذشته به زوار اربعین حسینی (ع) خدمات ارائه می کنیم.

وزیرکشور عراق در بخش پایانی صحبت های خود خواستار تقویت همکاری های پلیسی  میان کشور جمهوری اسلامی ایران و عراق شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون