نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      10:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108


نسخه چاپی
توسعه سامانه های ثابت دوربین های نظارتی وپلاک خوان ها در جاده های کشور
گروه استان ها-همدان-رئیس پلیس راه کشور با اشاره به اینکه استفاده از دوربین های دستی کنترل سرعت دیگر در جاده های کشور جوابگو نیست،گفت: سامانه های ثابت و دوربین های نظارتی و نیز پلاک خوان ها باید در جاده به جایگزینی دوربین های دستی توسعه پیدا کند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید تیمور حسینی"در ششمین قرارگاه کاهش تصادفات برون شهری پلیس همدان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارکنان پلیس استان، گفت: با آینده نگری، تدبیر و نیز استفاده از همه توان و ظرفیتی که در اختیار داریم باید شرایط را برای آینده بهتر هموار کنیم.

وی افزود: در حوزه پلیس راه باید با برنامه ریزی دقیق، منسجم و هوشمندانه ماموریت های خود را اجرایی کنیم و تا زمانی که به نقطه مثبت و رضایت بخش نرسیدیم با قدرت به سوی هدفمان حرکت کنیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه بیشتر حوادث جاده ای به دلیل خطاهای انسانی و بی توجهی رانندگان صورت می گیرد، گفت: باید با آموزش های جامع ومفید فرهنگ رانندگی مدرن و صحیح را به رانندگان بیاموزیم تا شاهد کاهش حوادث جاده ای در کشور باشیم.

رئیس پلیس راه کشور با اشاره به اهمیت دست افزارها در کنترل جاده ای، گفت: استفاده از دست افزارها  علاوه بر تسهیل در ماموریت های کارکنان موجب کاهش خطرات احتمالی حوادث در جاده ها می شود.

سردار حسینی با اشاره به اینکه استفاده از دوربین های دستی کنترل سرعت دیگر در جاده های کشور جوابگو نیست،گفت: سامانه های ثابت و دوربین های نظارتی و نیز پلاک خوان ها باید در جاده به جایگزینی دوربین های دستی توسعه پیدا کند.

رئیس پلیس راه کشور در خاتمه با بیان اینکه استان همدان یکی از استان های نمونه و شاخص در کنترل حوادث جاده ای است، گفت: در شهریور ماه به خاطر مناسبت های پیش رو و همچنین افزایش حجم سفرها قطعا شاهد افزایش تردد در سطح جاده های کشور هستیم که بایستی با برنامه ریزی مناسب نسبت به کنترل مطلوب جاده ها اقدام کنیم.

گفتنی است، در ابتدای این جلسه فرمانده انتظامی استان همدان گزارشی از اقدامات پلیس درکنترل حوادث جاده ای در محورهای مواصلاتی استان ارائه داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون