نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:203


نسخه چاپی
کلاهبردار 50 ميليارد ريالي در بوشهر دستگير شد
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامي استان گفت: کلاهبردار حرفه ای با 50 ميليارد ريال کلاهبرداری توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان " گناوه" دستگیر شد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" خلیل واعظی " در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت شکایات متعدد از شهروندان گناوه ای مبنی بر کلاهبرداری با شگرد فروش مال غیر و اراضی دولتی با اقدامات متقلبانه و به صورت حرفه ای و همچنین استفاده از ترفندهای مختلف کلاهبرداری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیق از شکات، فرد مورد نظر را شناسایی و در یک عملیات حساب شده در جنوب استان در شهرستان کنگان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به 43 فقره کلاهبرداری به مبلغ 50 میلیارد ریال با شگرد فروش مال غیر و اراضی دولتی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در همین خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی ارسال شده است، به شهروندان توصیه کرد: دقت و هوشیاری لازم را برابر افراد کلاهبردار داشته باشند و در صورت برخورد با موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس 110 اعلام کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون