نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      12:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:80


نسخه چاپی
ولايت و پیروی از آن، چراغ راه امنيت و اقتدار نظام اسلامي
گروه استان ها – خراسان رضوي – رئيس سازمان عقيديي سياسي نيروي انتظامي گفت: ولايت و پیروی از آن، چراغ راه امنيت و اقتدار نظام اسلامي است.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمین "سيدعليرضا ادياني" در همايش آموزشي و فرهنگي خانواده هاي كاركنان پليس راهور خراسان رضوي كه همزمان با دهه ولايت برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد قربان و غدير به ضرورت پليس راهور در جامعه مدرن ترافيكي اشاره و اظهارکرد: هر چقدر به سوي زندگي ماشيني و آمد و شد وسايل نقليه پيش مي رويم ضرورت خدمات و حضور پليس در ذهن مردم بيشتر نمايان مي شود.

وي خاطرنشان كرد: پليس راهور يكي از بخش هاي پرتلاش نيروي انتظامي است كه با اهتمام جدي و خدمت صادقانه و عشق به مردم در چارچوب قانون، وظايف و تكاليف خطير و سنگيني را بر عهده دارد و در تمام روزهاي سال، اعياد و مناسبت هاي مختلف، نظم و امنيت را همراه با ساماندهي ترافيكي براي تامين امنيت و سلامت جامعه برقرار مي کند.

رئيس سازمان عقیدتي سياسي نيروي انتظامي با بیان اینکه برقراري امنيت يكي از بزرگترين نعمت هاي خدا است، بیان کرد: اجر شما همسران كاركنان، كمتر از خود آنان كه باعث و باني امنيت هستند، نيست.

حجت الاسلام و المسلمین ادياني در پايان براي مجاهدان في سبيل الله در نيروي انتظامي به خصوص كاركنان زحمتكش و ايثارگر پليس راهور در اين ايام مبارك و معنوي آرزوي توفيق روز افزون، سعادتمندي و كامروايي كرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون