نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      15:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:175


نسخه چاپی
انهدام 10 باند سرقت و کشف 30 میلیارد ریال اموال مسروقه در قم
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان با اشاره به انهدام 10 باند بزرگ سرقت، ارزش اموال مسروقه کشف شده را بیش از 30 میلیارد ریال عنوان کرد.
 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به کشفیات پلیس آگاهی استان قم، اظهارداشت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان در ماه اخیر 10 باند بزرگ سرقت در قم شناسایی و متلاشی شد.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: در این عملیات، 34 سارق دستگیر که به 200 فقره سرقت اعم از کیف بازکنی، کابل برق، مغازه، منزل، خودرو و اماکن خصوصی شامل کارگاه و کارخانه اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی، ارزش اموال مسروقه کشف شده را بیش از 30 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این سرقت ها باعث کاهش احساس امنیت شهروندان و زائران شده بود که با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان طی چندین عملیات ضربتی، متهمان شناسایی و دستگیر شدند.

وی، ضمن قدردانی از دستگاه قضائی و اعضای شورای تامین استان، گفت: امسال در موضوع افزایش سرقت، استان قم رتبه بیست و نهم کشور را به خود اختصاص داده که این روندی مثبت است، از سوی دیگر تشکیل کمیسیون مبارزه با سرقت در استانداری قم و همچنین کمک دیگر دستگاه ها، در این زمینه تاثیر گذار است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون